Jaanioja Jõulumuinasjutt

Uhkelt ehitud kuusega muinasjutukoopast algab lihtne jõulumuinasjutt, kus tegelasteks lumehelbekeste kroonide, päkapikumütside ja metsaelanike kostüümidega lapsed ise ning aabitsanukud - Anna ja Aadam päkapikurahva hulgast. Koos minnakse muinasjutumetsa. Just sellises iidses metsas suure kuusejuure all elavad päkapikud! Lihtne ja lõbus jõuluteemaline otsimismäng juhatab võlulaekani. Ehe loodus ja südamest tulev muinasjutt laseb vabaks rahmeldada argipäevadest kogunenud väsimuse ja avab hinge jõulutundeks.
Muinasjuttu täiendab jõulukaunistuste meisterdamine ja piparkookide küpsetamine. Kaunistused võib viia igaüks oma koju või riputada hoopis kooli-lasteaeda ühise kuuse otsa.
Lõpetuseks avatakse võlulaegas, kus igaühe jaoks on tillukene üllatus. Lumehelvesteks ja virmalisteks riietunud lastele pakutakse pidulikult jõulujooki ja süüakse piparkooki.

Õpperetke kestvus 6 tundi.

Hind õpilasele, kui rühmas on 45 last 16,00 EUR, kui rühmas on 30 last 19,50 EUR.
Hinnad on arvestatud Tallinnast lähtuvalt. Mujalt tulijatele ja täiskasvanute gruppidele arvestame hinna personaalselt.

Hinna sees muinasjutumäng võlulaeka leidmisega, igaühe jaoks tillukene üllatus, tegevused kostüümides, võlujook, küpsised ja kommid, reisijuhi teenused ning bussitransport.
Toit: Võib grillimiseks ise kaasa võtta (võimalus teha lõket, kasutada grillimiseks vajalikku inventari) või tellida.
Korralik kõhutäis suppi -1.-
Jõulusöök – verivorst (või viinerid), praekapsas, ahjukartul ja pohlamoos – 2.-

NB! Võimalus tellida ka Hõbevalget talvemuinasjuttu. Küsi lisainfot!

 

Tellimine:

MTÜ Loodusring

Telefon 607 0045

info@loodusring.ee
www.loodusring.ee