Jõulumaa Pihlaka talus

Kutsume kõiki uusi ja vanu sõpru Pärnumaale Audru valda Soomra külla Pihlaka talu koduloomaaeda tähistama aasta kõige ilusamat aega JÕULUAEGA .
Koos vaatame üle kogu meie loomapere, kelle hulgas on tori hobune Arnet,eesti hobune Viki, väikesed maalambad-Külli, Minni, Pille-Riin ja suured lihalambad Oskar- oma pruutidega, maakarja veis Madli koos oma imearmsa vasikalapse- Matildega, ning Eesti vutid.Veel saab näha maailma vanimaid rohusööjaid koduloomi kitsesid-Liisut, Mallet, Kullat,Lottat, Ninnut, Nännut, Rasmust ja Aadut koos imearmsate minikitsede Jõmmu ja Juuliga.Rõõmuga kohtuvad Teiega suur siga Pepe koos minisigade Triinu ja Possega, oma jõulusoovid sosistavad Teile ka - eesel Osvald ning shetlandiponid-Kusti, Polly,Käbi, Kapral, Koidu ja Luisa koos miniponide Viguri ja Rositaga. Kindlasti ootavad Teiega kohtumist ka nutriad -Tipp, Täpp ja Elli koos sinirebaste Tootsi ja Teelega ning kõik meie küülikud ja kodulinnud. Ennast ei luba ära unustada ka vahvad tuhkrud preili Anni ja noorhärra Volli.
Alati rõõmsameelsed päkapikud annavad jõulutaadile edasi kõik Teie jõulusoovid. Lisaks mängime põhus, meisterdame koju mõne eseme ja valame lõkkel õnne, ning paneme jõuluvana postkasti oma jõulusoovid. Proovime ka talutöid -villa kraasimine ja käsikivil jahu jahvatamine. Iga laps saab koju kaasa lisaks oma meisterdatud esemele, ise kraasitud õnne toovale villatutile ja õnnetinale kogu Pihlaka talu päkapiku ja loomapere parimad jõulusoovid.

Õpperetke kestvus 8 tundi.
Hind õpilasele, kui rühmas on 45 last 265 krooni, kui rühmas on 30 last 350 krooni.
Hinnad on arvestatud Tallinnast lähtuvalt. Mujalt tulijatele arvestame hinna personaalselt.
Hinna sees jõuluprogramm Pihlaka talus, reisijuhi teenused ning bussitransport.
Lisatasu eest vankri/reega, ponisõitu 1 ring lapsele 25 krooni, soe maatee a´7.-

Tellimine:
MTÜ Loodusring
Telefon 607 0045
info@loodusring.ee
www.loodusring.ee