Jõulud Jaaniojal

Pilt Jaanioja pildikogust.

Mamsel Janika ootab rõõmuga kõiki enda juurde, et teha üheskoos ettevalmistusi jõuludeks. 
 

Jaanioja Jõulukalender

Linnast maale talvisesse loodusesse- metsa ja mere äärde, Jaanioja käsitöötallu jõulutunnet kogema!
Jõuluteemaline tegevus õues või lausa metsaretk loob mõnusa meeleolu, et tõeliselt nautida asjakohast meisterdamist mamsli töötoas, kus ootab vaba meisterdamine igale vanusele, nii lastele kui ka emale-isale.
Kasutada on just nii palju materjali kui meisterdada jõutakse. Nii saavad valmis kasespoonist pildiraamid, kuumaalused või lausa korvid, seinakaunistused, jõuluehted, jõulukaardid, maalitud kipskujukesed, päkapikud ja inglid, vanutatud materjalist pärlitega kaunistatud ehted.
Pakutakse piparkooki, jõulujooki. Soovi korral küpsetame piparkoogid ise.

Lisaks võib tellida jõulusööki verivorstid/viinerid  kartuli, praekapsa ja pohlamoosiga.  Lasteportsjon 2.50/ täiskasvanutele 5€.

 

 

Jaanioja Jõulumuinasjutt

Uhkelt ehitud kuusega muinasjutkoopast algab lihtne jõulumuinasjutt, kus tegelasteks lumhelbekeste kroonide ja päkapikumütsidega  lapsed ise ning aabitsanukud - Anna ja Aadam päkapikurahva hulgast. Koos minnakse muinasjutumetsa. Just sellises iidses metsas suure kuuse juure all elavad päkapikud! Lihtne ja lõbus jõuluteemaline otsimismäng juhatab võlulaekani. Ehe loodus ja südamest tulev muinasjutt laseb vabaks rahmeldada argipäevadest kogunenud väsimuse ja avab hinge jõulutundeks.

Muinasjuttu täiendab jõulukaunistuste meisterdamine ja piparkookide küpsetamine. Kaunistused võib viia igaüks oma koju või riputada hoopis kooli-lasteaeda ühise kuuse otsa.

Lõpetuseks avatakse võlulaegas, kus igaühe jaoks on tillukene üllatus. Lumehelvesteks  ja päkapikkudeks riietunud lastele pakutakse pidulikult jõulujooki ja süüakse piparkooki.

Soovi korral pakume boršisuppi (1.50€) või jõulutoitu - verivorstid või viinerid praekapsa, kartulite ja pohlamoosiga ( 2.50€).

Reisi kestvus 6 tundi
Hinna sees jõuluprogramm, resiijuhi teenused ja bussitransport

Küsi täpsemat infot ja hinda:

MTÜ Loodusring

Telefon 607 0045

info@loodusring.ee
www.loodusring.ee